Dijital Liderlik Akademisi kapak görseli

Dijital Liderlik Akademisi

Program Hakkında

Program, üst düzey yöneticilerin dijital projeleri, dijital platformları veya dijital ekosistemleri yönetmek ve değer yaratmak için uygulaması gereken yenilikçi stratejilere odaklanmaktadır. Büyük ölçekli dijital projelerde dijital lider olmayı hedefleyen mevcut veya potansiyel profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır. Program, katılımcıların büyük ölçekli bir dijital ekosistemi yönetirken gerekli tüm taktik ve yaklaşımları öğrenmelerini amaçlamaktadır.

Kimler Katılmalı?

Kariyer yaşamında Dijital Liderlik hedefleyen, halihazırda IT projelerinde görev alan veya alacak yönetici ve yönetici adaylarının katılmaları önerilir.

Program Formatı

Program, canlı, senkronize derslerle, her hafta 2 gün 2’şer saat olmak üzere toplam 20 bölümden oluşmaktadır. Dersler Zoom platformu üzerinden yapılacaktır. Herkes için faydayı en üst düzeye çıkarmak için her oturuma katılmanız beklenir. Senkron sınıf oturumlarına ek olarak haftada 2-3 saat okuma ve çalışma ayırmanızı öneririz.

Önemli Not:

Eğitim kontenjanı 200 kişi ile sınırlıdır. Katılımcıları başvurular arasından seçilecektir. Ancak Perşembe günü Profesyonel Dijital Lider misafir eğitmenlerin vereceği eğitimler herkese açık olacaktır. Başarı belgesi sadece seçilecek 200 kişilik katılımcıya yapılacak test sonucuna göre tevdi edilecektir.

Eğitmenler

Murat Levent Demircan, Dr. Öğretim Üyesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi ve Profesyonel Dijital Lider misafir eğitmenler.

Başarı Belgesi

Dijital Liderlik Eğitim Programı sonunda katılımcılara çoktan seçmeli test uygulanacaktır. Bu sınavdan 70 ve üzeri not alan katılımcılar Galatasaray Üniversitesi GSU Innove Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Dijital Liderlik Eğitim Programı Başarı Belgesi almaya hak kazanacaklardır.